مولتی روتورها همیشه طرفداران و علاقه مندان مخصوص به خود را داشته، دارند و خواهند داشت. در این بین شرکت سایما (syma) یکی از بهترین تولید کننده‌های مولتی‌روتورهای مبتدی است که همیشه محصولات در این زمینه صدر نشین بوده است.  کوادکوپترهایی که علاوه بر قیمت مناسب از کارایی‌های بسیار خوبی برخوردارند، تا کاربران هرچند مبتدی و تازه کار هم بتوانند به راحتی آنها را کنترل کرده و تصاویر خوبی ضبط کند. اما این شرکت به تازگی محصول جدیدی ارائه کرده که شاید کمی بی انصافی باشد آن را در رده‌ی مولتی روتور‌های اسباب بازی و مبتدی قرار دهیم.

کوادکوپتر سایما X۸SW (syma) با امکان ارسال زنده تصویر بر روی گوشی همراه شما، دوربین با کیفیت قابل قبول، باتری با ظرفیت و عملکرد فوق‌العاده و همچنین امکان کنترل آسان برای خلبانان تازه کار می‌تواند انتخاب خوبی حتی برای تصویربرداری‌های شخصی باشد. در اینجا به بررسی و معرفی ویژگی های بارز کوادکوپتر سیما syma X۸SW خواهیم پرداخت.

معرفی پهپاد یا کوادکوپتر دوربین دار سایما syma X8SW با ارسال زنده تصویر

ادامه مطلب

کوادکوپتر دوریبن دار I8HW با ارسال زنده تصویر

دوربین ضد آب مینی SQ12 با کیفیت 12MP و باتری داخلی/ایستگاه پرواز

کوادکوپتر سلفی سایما syma X22W

syma ,خوبی ,مبتدی ,کوادکوپتر ,سایما ,کار ,تازه کار ,در این ,بر روی ,روی گوشی ,گوشی همراه

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی دست نویس های دو عدد منツ جوجه کشی حل المسائل معادلات دیفرانسیل جورج سیمونز یک + 1 خرید مبلمان اداری کافی نت انلاین الگوی آزاد وبلاگ رسمی دانلود سرای دانشجویی